Published On: 2 Mars, 2016

Gani Geci demanton Shkurte Fejzën, tregoni si e paguanit rojen 1500 DM

LEXONI edhe: http://www.shqiptari.eu/gani-geci-te-tregoje-kush-e-vrau-xhemail-musftafen-ismet-rrahmanin-ismet-rracin/

Gani Geci pas reagimit të burrit të Shkurte Fejza, ka reaguar duke e kundërshtuar, pasi janë disa dëshmirat dhe ndodhi që vërtetojnë se Ruzhdi Shaqiri, i ndjerë, i merrte haraç Shkurtes, dhe se ia mbante të uzurpuar shtëpinë e blerë 170 mijë marka.

“Po më vjen keq që keni qenë pre e Sulmeve Mafioze për shtëpinë tuaj që e keni ble me mund e me djersë, e nderuara Familje Fejza, pyteni Selman Ramadanin pronarin e Restorantit “Peshkopia” në Drenas që ka ndërmjetësu për këtë çështje dhe pyeteni Hoxhën e Drenasit, vëllau i të cilit ka bërë roje te shtëpia juaj dhe keni paguar nga 1500 DM në muaj”, ka shkruar në facebook Gani Geci. SHQIPTARI.EU

 

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Isa thotë:

    Per qfar arsye spo tregon drejt Hajrush, Mos u tut burr i dheut thu je te verteten

    Përgjigjiuni
    Pelqej(3) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...