Published On: 26 Janar, 2016

“Gangsteri i Vetëvendosjes i shkon në zyrë Hashim Thaçit

Anëtari i Këshillit të Përgjithshëm të Vetëvendosjes, Hydajet Hyseni, takohet me HashimThaçin.
Edhe pse ia kishte kthyer dikur shpinën dhe kishte aderuar në Lëvizjen Vetëvendosje, Hydajet Hyseni sot përsëri i trokiti në derë Hashim Thaçit.

Hyseni i Vetëvendosjes, së bashku me disa përfaqësues të tjerë të Shoqatës së të Burgosurve Politikë kanë mbajtur takim më zëvendëskryeministrin Thaçi, i cili ka thënë shumë fjalë të mira në llogarinë e tij në Facebook.

“Paradite takova edhe përfaqësuesit e Shoqatës së të Burgosurve Politikë, roli i të cilëve ishte dhe vazhdon të jetë i jashtëzakonshëm. Të burgosurit politikë kanë vend të veçantë në historinë tonë, sepse me aktivitetin e tyre gjithnjë kanë qenë forcë emancipuese për lëvizjen tonë çlirimtare dhe shtetformuese!”, ka shkruar Thaçi. /Indeksonline/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...