Published On: 16 Janar, 2016

“Game Over” Maqedoni (FOTO)

Lojrat dhe prapaskenat në krizën politike në Maqedoni po përcillen edhe përmes fotografike humoristike dhe karikaturave të ndryshme, informon INA.

Një pjesë e këtij realiteti tregohet edhe përmes këtij albumi humori të sjellë nga faqja e humorit dhe satirës “hahaha politikanët”.


1gruevski 6ali gruevskigruevski 3gruevski5gruevski 66gruevski2qeveria

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...