Published On: 20 Mars, 2016

Galaxy J7 modeli më i ri nga Samsung (Foto)

Samsung së fundmi ka prezantuar modelin më të ri që pritet të dalë në treg Galaxy J72016″>2016. Sipas disa informacioneve më të fundit të publikuara në uebfaqen Winfuture.de.

Galaxy J7 pritet të vijë me ekran5.5-inç AMOLED Full HD, ndër specifikat tjera të Galaxy J7 (2016″>2016) përfshihen edhe procesori Snapdragon 615 ose Exynos 7870 (ndoshta me tetë bërthama), 3 gigabajt të RAMmemories dhe 16 gigabajt tëmemories së brendshme me mundësi zgjerimi përmes kartelës microSD.

Gjithashtu pritet që telefoni të ketë kamerën kryesore prej 13 megapikselë dhe atë të përparme prej 5 megapikselë. /albeu/

Image
Image
Image
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...