Published On: 8 Gusht, 2017

Futet në lum për të shpëtuar fëmijën, mbytet tragjikisht mamaja

Një grua 55-vjeçare është mbytur në ujërat e lumit Drini i Zi në Peshkopi, pasi hyri për të shpëtuar dy fëmijët e saj. Të miturit e moshës 6 dhe 10 vjeç rrezikuan të mbyteshin, por u shpëtuan nga nëna e tyre.

Fatkeqësisht, 55-vjeçarja nuk ka mundur të mbijetojë. Në vendngjarje ndodhen forcat e policisë të cilët kanë nisur hetimet.

Ndërkohë, dy fëmijët janë dërguar në spital për ndihmë mjekësore. /tvklan.al

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...