Published On: 25 Maj, 2016

Futet në dyqan dhe… sharron penisin në sy të shitëses (Foto+18)

(KUJDES! PAMJE TË RËNDA) Një person i cili mendohet se ka qenë në depresion, ka sharruar me një sharrë organin e tij gjenital brenda një dyqani veglash.

Personi është futur brenda dyqanit dhe pasi ka marrë një sharrë ka kaluar nga ana e banakut, ka ulur pantallonat dhe ka nisur të sharrojë organin e tij gjenital, duke befasuar dhe traumatizuar jo vetëm veten por edhe punonjësen e dyqanit, e cila ka dalë e tronditur për të kërkuar ndihmë.

Pamjet tronditëse janë filmuar nga kamerat e dyqanit të veglave “DIY” në Kaliforni, SHBA, dhe më pas ato janë vënë në dispozicion të rrjetit “LiveLeak.com”.

Shikoni videon:


Real of fake? Man appears to saw off PENIS in middle of 'DIY shop'

Real of fake? Man appears to saw off PENIS in middle of 'DIY shop'

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...