Published On: 26 Prill, 2016

Futbollisti i Leicesterit i shpëton vdekjes! (Foto)

Futbollisti i Leicester Cityt, Demarai Gray ka shpëtuar për një ‘fije floku’ pasi që ka rrezikuar të përplaset me një helikopter.

E gjithë kjo ndodhi kur helikopteri morri një kthesë të papritur në një heliport dhe për pak sa nuk u përplas me futbollistin 19-vjeçar.

Për fat të mirë, kujdestarët ishin të pranishëm për ta shoqëruar Grayn dhe në këtë mënyrë iu shmangen tragjedisë së madhe.

Futbollisti i akademisë së Birmingham Cityt ka kaluar në radhët e Leicester Citryt për shumën prej 3.7 milionë funtesh, ku ka impresionuar gjatë 11 paraqitjet për liderët e Ligës Premier. /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...