Published On: 24 Qershor, 2016

Futbollisti i Kroacisë është me fat, a është kjo femra më seksi në Euro 2016? (Foto)

  • Futbollisti i Kroacisë, Tin Jedvaj, duket të jetë me fat. Ish lojtari i Romës, është në lidhjen me bukuroshen Dinom Dragijom, e cila po cilësohet si më e mira në Euro 2016

Lojtari i Kroacisë, Tin Jedvaj, duket të jetë me fat pasi ka pranë vetës një ndër femrën më të bukur në Euro 2016. Dinom është studente e suksesshme e Marrëdhënieve Ndërkombëtare dhe Diplomacisë.

Ajo ka përcjell çdo ndeshje të Kroacisë, këtë e tregon më së miri fotoja më poshtë e postuar nga e dashura e Mateo Kovacicit, Izabel Andrijanić, që duket se gjithmonë së bashku i përcjellin të dashurit e tyre. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...