Published On: 8 Gusht, 2017

Futbollisti i famshëm shqiptar bën tatuazh bombardimet e NATO – s kundër Serbisë (FOTO)

Mesfushori nga Mitrovica, Valon Behrami nuk e ka fshehur asnjëherë fiksimin për tatuazhet, por kësaj here ai ka vendosur të bëjë një kryevepër në këmbën e tij të djathtë. Shkruan albeu.com

Një realizim fantastik ku përshkruhet gjithë jeta e tij në Kosovë, nga momenti kur ishte fëmijë dhe luante me top rrugëve të qytetit deri te bombardimi i Serbisë nga NATO.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...