Published On: 15 Tetor, 2016

Futbollistët e Barcelonës tallen me treshen më të mirë në botë MSN (Video)

Të kesh në skuadër tre sulmues si Lionel Messi, Luis Suarez dhe Neymar padyshim që është fat i madh.

Por në stërvitjet e klubit MSN janë të barabartë me të gjithë lojtarët e tjerë të klubit.

Në një video të postuar nga kanali zyrtar i Barcelonës në YouTube, shihen treshja më e famshme në botë në mes duke mos arritur dot ta prekin topin nga lojtarët tjerë.

E kjo lojë ka sjellë të qeshura pa fund në kampin stërvitor të Barcelonës duke pa që Messi, Neymar dhe Suarez nuk arrinin dot të merrnin topin.

Në fund të ndeshjes, lojtarët tjerë kanë krijuar një ‘urë’, ndërsa Messi, Suarez dhe Neymar janë futur në të duke marrë të goditura.

Atmosfera e mirë në stërvitje tregon shumë se Barcelona është më shumë se një klub. /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...