Published On: 26 Shtator, 2016

Fushë tenisi në vendin e Xhamisë së Ibrit në Mitrovicë (FOTO)

“Ne vend te Xhamise se Ibrit fushe tenisi!!!!!!!! Sot vizitova punimet ne Uren e Ibrit dhe pashe se po ndertohej fusha e tenisit ne trollin e Xhamise se Ibrit, Xhamise me te vjeter ne Mitrovice, qe qendronte aty me shekuj, te djegur e rrenuar nga forcat serbe ne Prill 1999”, ka shkruar publicist i mirënjohur, Nexhbedin Spahiu nga Mitrovica.

Sipas tij, kjo po behet ne baze te marreveshjes se Brukselit.

“Çdo popull normal per kete akt do t’i denonte me burg te perjetshem Isa Mustafen, Edita Tahirin, Blerim Shalen, Naim Ternaven, per tradhti te larte ndaj atdheut, shkaterrim te kultures etj.”, theksoi Spahiu. (INA)

fusha

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...