Published On: 7 Gusht, 2016

Fushë-Kosovë: Vidhen 20 mijë euro dhe një makinë në një depo në Miradi të Epërme

Në fshatin Miradi e Epërme të Fushë-Kosovës pas mesnatës të së shtunës persona të panjohur kanë hyrë me forcë brenda një depoje, ku kanë vjedhur gjëra me vlerë, njofton Policia e Kosovës.

Bëhet fjalë për 20 mijë euro para të gatshme të cilat janë marrë bashkë me arkën në të cilën ndodheshin. Përveç mjeteve materiale është vjedhur edhe një makinë “Pickup” e cila i përkiste kësaj firme.

Ky rast është proceduar te njësiti përkatës i Policisë së Kosovës, që është duke punuar në ndriçimin e tij./ Click-Channel

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...