Published On: 19 Gusht, 2016

Furgoni me pasagjerë përplaset me një makinë, 7 të plagosur në Mat

Shtatë persona janë plagosur pasditen e sotme në Mat, si pasojë e një aksidenti automobilistik. Burime nga policia lokale bëjnë të ditur se një furgon pasagjerësh është përplasur me një automjet, në aksin Lis-Burrel, në afërsi të fshatit Lis.

Për pasojë, shtatë persona janë plagosur dhe janë dërguar menjëherë në spital, prej ku mësohet se një prej tyre është në gjendje të rëndë.

Identiteti i të plagosurve nuk bëhet ende i ditur, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...