Published On: 9 Shkurt, 2016

Fule: Mos bëni ‘manovra ushtarake’ në Kuvend

Ish-komisionari për Zgjerim, tani emisar i Republikës së Çekisë për Ballkanin Perëndimor, Stefan Fule, gjatë vizitës në Kosovë ka shprehur shqetësimin e tij me zhvillimet e brendshme politike.

Ai ka thënë se Kuvendi nuk bën të jetë vend për ‘manovra ushtarake’, por vend i debatit dhe ku zgjidhen problemet.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...