Published On: 16 Korrik, 2017

Ftesë për homazhe tek shtatorja e Sali Çekajt me 30 korrik në Deçan, në Koshare dhe Prekaz

ShHK “Sali Çekaj”, me seli në Zvicër, me 30.07.2017, organizon homazhe te shtatorja e Heroit Sali Çekaj në Deçan, për të vazhduar në Koshare dhe Prekaz. Vendtakimi është caktuar në orën 08:00, në Hotel SWISS Deçan.

Ju dëshirojmë mirëseardhje. Me nderime kryesia e shoqatës.

Kryetari Saim Tahiraj

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...