Published On: 31 Janar, 2016

Ftesa e Pacollit për 350 mije miqtë e tij në FB habiti suedezët

  • E përditshmja suedeze ”Expressen” sot i ka kushtuar vëmendje miliarderit shqiptarë, Behgjet Pacolli. Ishte ftesa e tij e veçantë, ndaj 350 mijë fansave të tij, nga të cilët u habitën suedezet. Expressen ka zhvilluar një intervistë ekskluzive me të për këtë gjë.

Behgjet Pacolli, 64, është politikanë, ish-presidenti i Kosovës dhe një biznesmen i njohur në Zvicër.

Në intervisten e zhvilluar me Expressen, Pacolli thotë që do të jetë vështire ti mbledhë të gjithë fansat e tij atë ditë, sepse shumë nga ta jetojnë në Diasporë, por që beson që mbi 20 000 mijë nga ta, sigurisht që do të vijnë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...