Published On: 23 Shtator, 2016

FSK është gati për Forcë të Armatosur (Foto)

Pjesëtarë të Forcës së Sigurisë së Kosovës po vazhdojnë trajnimet dhe stërvitjet e tyre në shumë fusha. Ata kanë postuar në rrjetet sociale disa fotografi që tregojnë se janë gati për t’u transformuar në Forcat e Armatosura të Kosovës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...