Published On: 23 Dhjetor, 2015

Fshati i dekoruar më së bukuri në Kosovë (Foto)

Në prag të festave të fundvitit dekorimi i ambienteve familjare dhe atyre publike është diçka e zakonshme, por jo në të gjitha rastet ato bëhen me shije.

Fshati Pjetarshan i Gjakovës, bën dallimin sa i përket shijes së dekorimit për këto festa.

Ai mund të thuhen se mbanë primatin për fshatin më bukur të dekoruar, dhe jo vetëm në Kosovë.

Më poshtë sjellim fotot të realizuara nga Besim Ndau, të cilat i ka shpërndarë edhe në faqen e tij në Facebook.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...