Published On: 17 Maj, 2017

Frika nga përgjimet, Rama dhe Basha ndryshojnë sallë në Kryesinë e Kuvendit

Gazetari Blendi Fevziu pak minuta më parë ka publikuar një informacion konfidencial nga Kryesia e Kuvendit, në lidhje me informacionet që vijnë nga takimi kokë më kokë mes Ramës dhe Bashës.

Më parë, në emisionin ‘Opinion’ u raportua se takimi mes kryeministrit Rama dhe kryeopozitarit Basha po zhvillohej në sallën “Pjetër Arbnori”.

Sipas Fevziut, me shumë gjasa, ndryshimi i sallës nga të dy protagonistët ka ardhur si rezultat i frikës nga përgjimet në Kryesinë e Kuvendit.

Drejtuesi i emisionit “Opinion” theksoi me nota humori se me shumë mundësi kanë ndryshuar mjedis nga frika se mos i përgjon Ilir Meta.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...