Published On: 18 Janar, 2016

Frederik Ndoci i pikëlluar për vdekjen e mikut të tij, gazetarit Agron Bala

Vdekja e gazetarit Agron Bala e ka pikëlluar shumë edhe mikun e tij këngëtarin prej më të shquarve të kombit tonë, Frederik Ndocin. Pikëllimin e tij Ndoci e shpreh edhe si ngushëllim se edhe Zoti ka nevojë për njerëz të mirë.

“Me siguri që i Madhi Zot e ka pa se sa i dashtun ke kenë për të gjithë ata njerëz që shkruan lutjet dhe fjalët e tyne, në ditët kur Ti përpëliteshe me jetën.
Zoti asht i mirë dhe bujar, por kësaj radhe me marrjen Tande, Agron Bala, tregoi se i duhen edhe Atij atje në Parajsë, ca njerëz të mirë e nuk na i len ti kena veç na, në këtë botë.
Lamtumirë Mik!”, thotë këngëtari Ndoci. Shqiptari.eu

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...