Published On: 8 Maj, 2016

Frashër Krasniqi: Milaim Zeka është Agjenti i SHIK-ut

Pak çaste pasi gazetari Milaim Zeka bëri akuza në drejtim të sekretarit të VV-së, Dardan Molliqaj, ka reaguar zëdhënësi i kësa lëvizjeje, Frashër Krasniqi. Ai në një shënim në Facebook e ka quajtur Zekën si agjent të SHIK-ut.

Shënimi i plotë i Krasniqit:

 Agjenti i SHIK-ut Milaim Zeka, qenka aktivizu sot me e mbrojtë Jakup Krasniqin dhe me shpifë për VETËVENDOSJE!-n.

Të lodhta tendencat me e njollosë aspektin financiar të subjektit më transparent në Kosovë.

LEXO EDHE: 

http://www.shqiptari.eu/komandanti-ekrem-rexha-drini-eshte-vrare-per-ta-mbuluar-tradhtine-ndaj-muje-krasniqit-nga-shtabi-i-pulave/

http://www.shqiptari.eu/milaim-zeka-e-paska-kru-dardani-me-jakup-krasniqin/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...