Published On: 11 Janar, 2016

Frashër Krasniqi: Me e pas pyet Thaçin për zgjedhjet, ai moti e kish shpall vetën mbret

Zëdhënsi i VV-së Frashër Krasniqi, ka reaguar ndaj deklaratës së kreuat të PDK-së njeherit njeriut i dytë të Qeverisë së Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, cili në një paraqitje televizive, ka thënë se nuk do të ketë zgjedhje para vit 2018.

“Thaçi: “Zgjedhjet mbahen me 2018”.

– Koment: me t’vetë ty, zgjedhjet s’mbahen kurrë, si n’Korenë Veriore. Por ja që njerëzit kanë nisë me dalë dhe asgjë ma s’varet prej teje smile emoticon”, ka shkruar Krasniqi në profiline tij në Facebook 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...