Published On: 17 Qershor, 2016

Frashër Krasniqi i reagon ashpër Elmi Reçicës

Zëdhënësi i Vetëvendosjes, Frashër Krasnqi, ka shfytëzuar llogarinë e tij në ” Faceboo” për reaguar ndaj deklaratës së deputetit të PDK-së, Elmi Reçica,  pasi që ky i fundit ka kërkuar nga kryeprokurori  Aleksandër Lumezi, që të ndjek penalisht VETËVENDOSJE!-n.

Ky është reagimi i plotë i Krasniqiti:

 “Elmi Reçica paska kërkuar nga shoku i tij, kryeprokurori Aleksandër Lumezi, që të ndjek penalisht VETËVENDOSJE!-n.  Nuk është larg mendësh: një prokurori që i lë të lirë kriminelët si Elmi Reçica & co. – dhe që për më tepër, i ka shokë biznesi – i ndjek ata që e shfaqin publikisht këtë sistem kriminal.

Ne do të publikojmë, sa herë që të kemi, foto dhe argumente që dëshmojnë kapjen e institucioneve shtetërore nga ShIK-u. Kurse, Elmi Reçica ka arsye që të brengoset. Veçanërisht nëse një ditë do të vijë një pushtet që synon drejtësi në Kosovë.”

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...