Published On: 15 Qershor, 2016

Francë-Shqipëri/ Gjelat super-favoritë përballë kuqezinjëve (FOTO)

Franca dhe Shqiperia do te perballen sot ne mbremje ne “Velodrome” te Marsejes per fazen e dyte te grupeve ne Euro 2016.

Ekipi kuqezi, pas humbjes nga Zvicra, synon që ndaj ‘Gjelave’ të bëjë befasinë duke marrë pikë, të cilat ia mbajnë gjallë shpresat për ta kaluar grupin.

Por, sipas bastee sportive, Kombëtarja shqiptare është aspak favorite në ndeshjen ndaj Francës.

Ne te gjitha kompanite shqiptare te basteve por edhe ne ato nderkombetare Franca eshte super-favorite perballe djemve te De Biasit, raporton Opozita.com.

Ndërsa, Zvicra shihet favorite përballë Rumanisë, në takimin i cili luhet nesër nga ora 18:00.

EUROLLOTO

euro-opozita

LOTTOSPORT

lotto-opozita

XHOILLOTO

xhoi-opozita

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...