Published On: 26 Qershor, 2016

Franca përmbys gjithçka ndaj Irlandës (Video)

Antoine Griezmann ka shënuar dy herë për Francën, në minutat 58 dhe 61 për 1-1 dhe 2-1. Francezët sërish kthehen fuqishëm dhe me këtë edhe shtojnë gjasat për kualifikim në Çerekfinale.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...