Published On: 11 Qershor, 2016

Franca nderon shqiptarët, Kulla Eiffelit shkëlqen kuqezi (Foto/Video)

Kulla Eiffel vishet kuqezi. Mesa duket statuset #Alb në të gjitha mediat sociale kanë qenë të shumta dhe Shqipëria ka dalë e para

Kompania “Orange” ka mbledhur të gjitha statuset në rrjetet sociale dhe tashmë Eiffel ka ngjyrat e flamurit tonë. Kjo është një mini fitore e kësaj dite për Shqipërinë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...