Published On: 6 Korrik, 2016

‘Franca është favorite përballë Gjermanisë’

Legjenda e Gjermanisë, Oliver Birhoff ka besim se Franca është favorite në gjysmëfinalen e Euro 2016 kundër Kombëtares së tij.

Ai u shpreh se francezët janë plot vetëbesim pas fitores kundër Islandës.

“Mendoj se Franca është favorite. Ata janë plotë vetëbesim pas fitores kundër Islandës”, tha Birhoff gjatë një konference për media.

LEXO:  “France Football” zbulon katër kandidatët për “Topin e Artë”

Ndeshja ndërmjet Gjermanisë dhe Francës do të zhvillohet këtë të enjte në orën 21:00. /Albeu

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...