Published On: 15 Qershor, 2016

Franca dhe Shqipëria thyejnë një rekord tetë vjeçar (Foto)

Ka përfunduar pjesa e parë mes Shqipërisë e Francës, e cila nuk dolli gola, por përveç kësaj ka regjistruar disa statistika tejet interesante

Ndeshja mes Shqipërisë e Francës, është e para pa ndonjë shut në gol gjatë pjesës së parë që nga viti 2008 nga ndeshja Rumani-Francë. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...