Published On: 24 Korrik, 2016

Foto+Video/ Tigri sulmon dhe shqyen gruan në sy të familjes

Një ngjarje tepër e rëndë dhe makabre i ka ndodhur një familjeje në Kinë, e cila është bërë objekt i agresivitetit dhe sulmit të një prej kafshëve më të egra dhe më të rrezikshme, tigrit.

Ka qenë pikërisht kjo kafshë, e cila ka sulmuar një grua e cila sapo kishte zbritur nga makina e saj për t’u ndërruar me partnerin e saj në timon, brenda territorit të një parku safari.

Bisha e madhe siberiane e cila erdhi si rrufe nga pas, ka mbërthyer me putra dhe më pas ka tërhequr zvarrë femrën, e cila ka pasur një fund tragjik, me gjithë ndërhyrjen e familjarëve dhe të rejove të parkut.

Ngjarja ndodhi në Parkun Safari “Badaling Ëildlife Park”, në Pekin të Kinës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...