Published On: 20 Qershor, 2016

Fotot: Shqiptarët ‘e grisur’ të Zvicrës dhe efikasiteti gjerman

Ndeshja mes Francës dhe Zvicrës përfundoi barazim, por ra në sy fakti që bluzat e lojtarëve zviceranë u grisën në të paktën katër raste.

Xhaka, Xhemajli, Mehmedi dhe Embolo u shfaqën me bluza të grisura.

Kurse shqiptari tjetër, Valon Behrami çau topin.

Meqë bluzat ishin Puma dhe topi Adidas, të dyja marka të njohura gjermane, kjo ka bërë që Gary Lineker të bëjë shaka.

“Nuk mund të mbështetesh kurrë në efikasitetin gjerman”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...