Published On: 18 Qershor, 2016

Fotot që vendosën në siklet Gjimshitin, i kërkon falje të dashurës

Fotot e Berat Gjimshitit me modelen e njohur shqiptare Afërdita Dreshaj bënë bujë në rrjet. Vetë futbollisti e ka një fjalë për këtë takim në kafe që u bë më e madhe seç duhej. Komentet në rrjetet sociale dhe në media kanë bërë me sa duket të ndjehet keq e dashura e tij serbe. Ndaj futbollisti ka bërë një dedik në rrjetet sociale, duke thënë se “ndonjëherë njerëzit flasin budallallëqe dhe nuk e dinë sa mund t’i lëmdojnë të tjerët me këtë. E vetmja femër për mua je ti”.berat-gjimshiti1-186x300

berati1-300x261

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...