Published On: 23 Janar, 2016

Fotot prekëse: Celine Dion i jep lamtumirën e fundit bashkëshortit

U zhvillua në bazilikën e Notre-Dame në Montreal, Kanada, varrimi i producentit kanadez Rene Angelil, i cili vdiq më 14 janar në moshës 74 vjeçare, pas një beteje të gjatë me kancerin.

Angelil ka marrë lamtumirën e fundit nga gruaja e tij Celine Dion dhe tre bijtë e tyre: i madhi René-Charles dhe binjaket që lindën në vitin 2010, Eddy dhe Nelson.

Në të njëjtën kishë Dion dhe Angelil janë martuar 21 vjet më parë.

Ata kishin 26 vjet diferencë. Këngëtarja nuk foli gjatë funeralit.

Celine1Celine

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...