Published On: 17 Maj, 2016

FOTOT/ Politikani “kapet mat” duke parë porno

Nuk është hera e parë që një politikan shkatërron karrierën politike për shkak të skandaleve seksuale.

Rasti më i fundit e njohim të gjithë, ish-kryebashkiakun e Dibrës.

Por një ngjarje më pak e rëndë, por gjithsesi domethënëse, i ka ndodhur një kandidati per senat në Amerikë.

Mike Uebb ka publikuar në FB një kërkim të tij në Google, por gjatë kohës që i ka bërë print screen ekranit, ka treguar edhe diçka që nuk duhej.

Siç shihet në foto, ai kishte hapur faqe porno.

Lexuesve u ka rënë direkt në sy kjo gjë dhe kanë nisur të tallen me të.

“Të paktën tani i dimë shijet e tij”, ironizonte një përdorues.

Sigurisht që kjo gjë nuk do ndikojë për mirë në fushatën e tij.

Në foton e 4-t është një imazh nga ajo që po shihte ai.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...