Published On: 5 Janar, 2016

Fotot më të pabesueshme të ushtrisë amerikane më 2015

  • Viti 2015 ishte ndër më të ngarkuarit për ushtrinë amerikane.

Me trajnime me partnerë global nëpër gjithë botën dhe në shtëpi, ushtria amerikane punoi më shumë se kurrë.

Shikoni disa nga fotot më të pabesueshme të realizuara në vitin që sapo lamë pas.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...