Published On: 20 Qershor, 2016

Fotot e rralla: Si ndiqej një ndeshje në Vlorë në vitin 1990

Pasioni po rikthehet.

Pas fitores së Kombëtares ndaj Rumanisë, këto foto na tregojnë se sa i ndjekur ishte futbolli dikur.

Fotot janë bërë në Vlorë në vitin 1990 nga Nikos Economopoulos dhe tregojnë se si ndiqej një ndeshje.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...