Published On: 18 Dhjetor, 2015

Fotot: Bota e mrekullueshme e kafshëve, 13 kandidatët e një konkursi të rrallë

Fotot: Bota e mrekullueshme e kafshëve, 13 kandidatët e një konkursi të rrallë

Nje konkrus i rralle eshte zhvilluar ne rrjet per boten e kafsheve.

Duke u bazuar te komentet dhe pelqimet me te shumta te fotove ne rrjetete sociale, eshte bere nje renditje si me poshte vijon:

#1 Winner – 2015 “Rush Hour”

Winner – 2015 “Rush Hour”

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...