Published On: 28 Janar, 2016

Fotot: “2 mln euro investime në Laprakë, rritëm 50% vlerën e banesave”

Kryetari i bashkisë së Tiranës Erion veliaj, ka qenë sot në zonën e Laprakës në kryeqytet ku ka monitoruar përfundimin e disa punimeve në infrastrukturë.

“Ditë të mira për Laprakën, 30ha të urbanizuara me rrugë e ndriçim. Për herë të parë çdo punëtor ndërtimi nga vetë zona e Laprakës. 2mln euro investim, rritet me 50% vlera e banesave në zonën informale të Shinave”, – shkruante në rrjetet sociale kryebashkiaku dhe paraqiste albumin e mëposhtëm fotografik për ta dëshmuar pretendimin e tij.

lapraka

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...