Published On: 21 Janar, 2016

FOTOLAJM/“Skënder Gjinushi si Enveri”, trakte kundër kreut të PSD-së

Kryetari i PSD-së, Skënder Gjinushi, është vënë në shënjestër të të pakënaqurve brenda partisë.

Këtë pakënaqësi ata e kanë shprehur me anë të disa trakteve të shpërndara në zonën e ish-Bllokut gjatë të mërkurës dhe të enjtes.

Traktet paraqesin me pika 28 pakënaqësi ndaj udhëheqësit të përjetshëm të socialdemokratëve, duke theksuar faktin që ai për 25 vjet nuk ka lejuar zgjedhjet brenda partisë.

2

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...