Published On: 11 Tetor, 2016

Fotolajm/ Spanja i merr 3 pikë Shqipërisë, por shikoni ç’la pas…

Trajneri spanjoll harroi në Shqipëri skemën që çmendi De Biasin, ndërsa lojtarët e tij lanë mbeturinat në dhomat e “Loro Boriçit”…

Spanja bëri një ndeshje model përballë Shqipërisë. Iberikët mbajtën topin mbi 70% të kohës duke mos i dhënë asnjë shans Shqipërisë. Pas ndeshjes, gazetarët shqiptarë kanë vizituar dhomat e zhveshjes të Spanjës, ku ka rënëm në sy tabela ku trajneri Jule Lopetegui, iu ka dhënë instruksionet futbollistëve të tij.

Ajo është shpërndarë në mediat online dhe në rrjetet sociale.

Por një foto tjetër e publikuar po në rrjetet sociale, tregon rrëmujën e dhomës së zhveshjes së lojtarëve të Spanjës pas largimit nga “Loro Boriçi”.

Kjo pamje është “e zakonshme” për një dhomë zhveshjeje të lojtarëve? Nga pamjet duket se spanjollët kanë konsumuar: pica, patatina, fruta, lëngje dhe ujë. Mbeturinat janë hedhur gjithandej.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...