Published On: 24 Dhjetor, 2015

FOTOLAJM | Si do të duket fundit i botës

Nga çarjet e tokës e deri te përmbytja, artisti ka krijuar disa fotografi mahnitëse për të treguar se si bota mund të përfundojë.

Steve McGhee ka krijuar fotografi (montazhe) të apokalipsit që duket se mbulon pothuajse të gjithë mënyrat se si bota mund ta ketë fundin.

Duke përfshirë rrëzime të avionëve në qendër të qytetit të New York, vrima të zeza në Sydney dhe rrjedhje të madhe të naftës në bregdetin e Francës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...