Published On: 30 Prill, 2016

Fotolajm/ Kur Bleona eksiton edhe zombi-t…

Këngëtarja bukuroshe dhe mjaftë e debatuar Bleona Qereti, ka hedhur së fundit në profilet e saj në rrjetet sociale disa foto ku ajo duket sikur po sulmohet nga disa Zombi.

Në fakt fotot që duken si tepër reale vijnë nga sheshxhirimet e një filimi, ku duket se këngëtarja dhe aktorja shqiptare ka pjesën e saj.

“Duket sikur ‪#‎zombi ## Më do ???????????????????????????? ‪#‎deadtriiger ‪#‎zombiemakeup @catpaschen @nikogonzalezfx-im ‪#‎makiazh @makeupbytacho @”,- shkruan në komentin për foton Bleona.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...