Published On: 29 Maj, 2016

Fotolajm/ Berisha: Saje qorri, pronari më i madhë i arave me drogë

Një parcelë kanabisi që mendohet të shkojë në rreth 3 hektarë është fotografuar në Lumin e Vlorës.

Parcela ruhet nga një person ndërkohë që ka edhe përbërësit e saj, siç janë sera e fidanëve, sistemi i plasmasëve për ta mbrojtur në ditët e para të rritjes.

Parcela rrihet mirë nga dielli dhe konsiderohet se prodhon një hashash të cilësisë shumë të mirë.

Kjo fotografi është publikuar në Facebook nga ish-Kryeministri, Sali Berisha.

13315531_603644009796510_8769173716983430164_n

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...