Published On: 28 Maj, 2017

Fotolajm/ Berisha publikon fotot e qytetarëve të lënduar dje në mitingun e PD-së

 

Ngjarja e djeshme ku rreth 70 qytetarë u shfaqën në dyert e spitaleve për të kërkuar ndihmën e parë mjekësore pas problemeve shëndetësore që patën pas pjesëmarrjes në mitingun e Partisë Demokratike, nuk ka qenë jashtë vëmendjes së ish –kryeministrit Berisha, i cili ka postuar në profilin e tij në facebook foto nga personat e dëmtuar.

Statusi i Berishës

Kjo ndodhi dje ne Tirane ne mitingun e opozites ne Narko­Republiken e Norieges! Qytetari dixhital denoncon me foto te demtimeve te pjesmarresve nga “tullumbacet” e narko­policise! sb

“Persh z.Sali Berisha ndigjova lajmin qesharak te tullumbacit sipas te cilit lenda toksike erdhi nga tullumbacet.Me disa foto ju tregoje se ne cfar se cfar demtimsh u shkaktuan tek pjesmarresit helmi nga ajo qe ndodhi mbreme ne mitingun e PD , shpresoj qe te gjenden sa me pare autoret dhe te vihen para drejtesise. Sado qe rilindja ne panik te madhe per vehte te mundohet te na ndaloje ne do te vazhdojm perpara drejt nje fitoreje te sigurt !!!

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...