Published On: 21 Tetor, 2016

Fotolajm/ Anjeza Vuthaj publikon foto “hot” nga shtrati

Modelja e njohur Agnesa Vuthaj është shumë e lidhur me rrjetet sociale, kjo është dhe arsyeja që shumicën e kohës e shpenzon në to.

Së fundmi, bukuroshja kosovare ka publikuar në Instagram Story një fotografi ku është shfaqur nga shtrati i saj i gjumit.

Ajo është shfaqur mjaft ‘hot’ në foto, teksa ka dashur t’ju urojë një “Mirëmëngjesi” të gjithë ndjekësve të saj, gjersa ka tërhequr vëmendjen e gjinisë mashkullore.

 Agnesa është një ndër femrat më seksi të modës dhe televizionit.
anjezaaaa
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...