Published On: 21 Prill, 2016

Fotoja që thyen rrjetin: Ja si i bën detyrat ky fëmijë shqiptar

Kjo foto shqiptare është e ngjashme me një foto të bërë para disa kohësh në Filipine, ku një fëmijë mësonte nën dritat e një restoranti të ushqimit të shpejtë, por jo brenda, por jashtë në rrugë.

Fotoja u përhap me shpejtësi në botë.

Edhe fotoja e këtij nxënësi shqiptar ka fituar mijëra pëlqime.

“Kjo foto është bërë sot në mëngjes pranë Pallatit të Sportit, Asllan Rusi. Më duket se prindi i këtij fëmije shiste pak më tutje paketa e produkte të tjera, ndërsa ky fëmijë kishte ulur kokën dhe bënte detyrat”, shkruan JOQ.

femija shqiptar

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...