Published On: 21 Maj, 2016

Fotoja që po thyen rrjetin: Lamtumira në shtratin e vdekjes

Kjo foto kaq prekëse tregon momentin kur një burrë dhe bashkëshortja e tij i thonë lamtumirë njëri-tjetrit.

Djali i tyre, Chris Minnini, ka postuar foton e prindërve, Jim dhe Cindy, teksa mbahen në jetë nga pajisjet.

Jim kishte deklaruar se preferonte të ishte me të shoqen në momentet e fundit të jetës.

Çifti i devotshëm ishte dërguar në spital, ku u vendosën në dhoma të ndryshme, por Jim kërkoi që të ishte pranë gruas, me të cilën kishte 23 vjet i martuar.

Fotoja është bërë në një spital në Ontario, Kanada.

Jim humbi betejën me kancerin e mushkërive.

Kurse Cindy tashmë është kthyer në shtëpi dhe po e merr veten pasi pësoi një atak kardiak.

Biri i tyre, Chris thotë se nuk i vjen keq që e postoi foton në Reddit.

Chris Minnini's parentsChris Minnini's parentsChris Minnini's parentsJim and Cindy

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...