Published On: 2 Maj, 2016

Fotoja e vrasjes së Elton Çiços, varrimi bëhet sot në Tepelenë

Viktima e ngjarjes së djeshme Elton Çiço pritet të përcillet sot për në banesën e fundit. Burime të ‘Gazeta Ekspress’ bëjnë me dije se varrimi do të bëhet në Tepelenë, ku dhe jetojnë prindërit e tij, të cilët rreth një vit më parë u dhunuan dhe grabitën në shtëpinë e tyre në lagjen “Demokracia”.

Ndërkohë që në media qarkulloi edhe fotoja e marrë nga kamerat e filmit në lokalin ku ndodhi vrasja. Siç duket autori i vrasjes ka qenë me kapele dhe është drejtuar në tavolinën ku ndodhej Çiço i shoqëruar edhe nga tre persona të tjerë. Policia ende nuk ka asnjë emër për vrasjen që tronditi kryeqytetin.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...