Published On: 10 Korrik, 2016

Fotografi magjike të martesës nën ujë (Foto)

Një fotograf i talentuar ka kapur fotografitë më mahnitëse të martesave – nën ujë.
Pierre Violle bën fotografi të tilla nën ujë që nga viti 2009, dhe puna e tij e fundit është thjeshtë mahnitëse.

Çifte të ndryshme udhëtojnë nga e gjithë bota për ta takuar këtë fotograf dhe për të bërë fotografi të tilla magjike, transmeton Gazeta Express.

Pierre, që është francez, filloi karrierën e tij si një fotogazetar në Evropë, para se të shpërngulej në Meksikë më 2006.

Puna e tij e fundit e dokumentuar përmes disa fotografive është thjeshtë magjike. Shikoni fotografitë që i ka bërë ai:

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...