Published On: 8 Gusht, 2016

Fotografi e rrallë e Majlinda Kelmendit pas triumfit historik (Foto)

Shtatë gushti do të mbahet mend gjatë për Majlinda Kelmendi

Xhudistja Kosovare, Majlinda Kelmendi, do ta mbajë mend gjatë datën shtatë gusht, kur triumfojë në finale të Lojërave Olimpike.

Tashmë kemi parë foto të shumta të saj me medaljen e artë olimpike, por kjo më poshtë është një fotografi e rrallë.

Majlinda është fotografuar në ballkonin e hotelit e të saj nga Fshati Olimpik në Rio duke mbajtur në dorë medaljen e artë olimpike.

Majlinda dukej tejet e lumtur, kuptohet realizoi ëndrrën e saj fëmijërore dhe bëri krenarë gjithë shqiptarët. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...