Published On: 31 Janar, 2016

Fotogaleri: Provokon Candice, nudo dhe e egër…(+18)

  • Top modelja afrikanojugore ka postuar një tjetër foto super seksi në Instagram.

Nuk është hera e parë që Candice Swanepoel sfidon censurën e rrjetit social, për t’iu bërë dhurata fansave të saj.

Por kjo foto e postuar dje e realizuar në Kosta Rika ua kalon të gjithave.

Shikoni fotot më provokuese të Candice.

1452691210_10

1452691142_2

1452691151_3

1452691160_4

1452691169_5

1452691177_6

1452691186_7

1452691194_8

1452691202_9

Candice, një krijesë nudo dhe e egër (Fotot provokuese)

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...